Boże Ciało

  1. Dziękujemy serdecznie rodzinom, które przygotowały ołtarze na dzisiejszą Uroczystość.
  2. Dziękujemy naszym strażakom za pomoc w dzisiejszej Uroczystości.
  3. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w oprawę dzisiejszej mszy św.: czytającym, śpiewającym, niosącym chorągwie i feretrony, dzieciom, ministrantom, organiście.
  4. Pani Joannie – Katechetce dziękujemy za zaangażowanie i wszelką pomoc.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  6. Rocznica I Komunii Św. dla dzieci Kl. IV odbędzie się 9 czerwca o godz. 11.30. Spowiedź w piątek 7 czerwca od godz. 16.00.
  7. Od jutra do 3 czerwca nasza Parafia organizuje zbiórkę elektrośmieci, które składamy przy kapliczce na parkingu. Organizatorem zbiórki jest Firma „Ekoharpun”, która odbierze elektrośmieci. Zaś celem zbiórki jest wsparcie ubogich pielgrzymów rowerowych jadących do Fatimy.
  8. Informujemy, że zgodnie z kan. 87 § 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych w piątek po Bożym Ciele, 31 maja wszystkim wiernym archidiecezji lubelskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie naszej archidiecezji. Zachęcamy do zastąpienia wstrzemięźliwości innymi formami pokuty, zwłaszcza uczynkami miłości i pobożności.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.