Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Jadwidze Struskiej; Barbarze Gryczaniuk; Bogusławowi Grzesiuk; Dorocie Kołtun; Antoninie i Rafałowi Kołtun; Małgorzacie Kaleta. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę 2 grudnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Ugarenko; Połajdowicz; Pasickiego Tadeusza; Winiarskich; Dziewa; Wójtowicz. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza św. o godz.17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  3. Na prośbę radnych; w niedziele Adwentu będą odprawiane RORATY o godz. 6.00 zamiast mszy o godz. 16.00, zmiana intencji.
  4. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii odbędą się od 8 – 10 grudnia, wygłosi je Ks. Krzysztof Pochwatka – wikariusz Par. Bychawa.
  5. Taca na ogrzewanie wyniosła 4441 zł Dziękujemy za ofiary i zrozumienie
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 100 zł;
  7. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii jak darowizna na cele kultu religijnego; którą można odpisać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689