VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Małgorzacie Stolarczyk; Monice Franus; Annie Mielniczuk; Irenie Pawlak. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę 20 maja zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Kol. Pniówno. Rodzinę: Kister Mateusza; Romańczuk; Bochyńskich senior i junior; Woźny; Połajdowicz; Adamiak. Ze względu na mycie okien zapraszamy od godz. 10.00.
  2. Dziękujemy ks. Sławomirowi Jargiełło – Ojcu duchownemu naszego Seminarium Duchownego w Lublinie za głoszone Słowo Boże i obecność pośród nas. Dziękujemy również alumnowi naszego seminarium.
  3. Nabożeństwa Majowe w naszej świątyni codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.
  4. W najbliższą niedzielą przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne.
  5. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Już tradycyjnie taca przeznaczona będzie na inwestycje. Za zrozumienie i hojność już dziękujemy.
  6. We wtorek 16 maja o godz. 19.30 spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich Radnych.
  7. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania rozprowadza kremówki, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Dodatkiem do kremówek są Broszury z mało znanymi historiami z życia św. Jana Pawła II.

POŚWIĘCENIA PÓL
• Środa – 17 maja – godz. 18.30 – Wierzbica Wieś
• Czwartek – 18 maja – godz. 18.30 – Chylin

JAK POZWOLĄ WARUNKI POGODOWE

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689