XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Halinie i Januszowi Ziemianek; Łukaszowi i Dorocie Szumla; Agacie Kłos; Annie i Jerzemu Matwiej; Paulinie Tabor-Łukasik. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
    W sobotę 1 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Leśnej. Rodzinę: Sudół; Krzeszczyk; Skubij; Michalskich; Drochomereckich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza taca jest TACĄ INWESTYCYJNĄ. Za zrozumienie i ofiary dziękujemy.
  3. W najbliższą sobotę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o 15.30.
  4. W tym tygodniu przypada I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W sobotę o godz. 17.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. W najbliższą sobotę 1 października o godz. 15.00 w salce przy naszym kościele spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Na to spotkanie zapraszamy również wszystkich kandydatów, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  6. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 9 zł.

W tym tygodniu patronują nam:
• wtorek, 27 września – Święty Wincenty a Paulo (1581-1660), prezbiter, założyciel Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia (szarytek), patron dzieł miłosierdzia;
• środa, 28 września – Święty Wacław (ok. 903-929), książę czeski, męczennik za wiarę, patron Czech;
• czwartek, 29 września – Święci Archaniołowie: Michał, Gabriel i Rafał, niebiescy wysłańcy, którzy zrealizowali szczególne zadania w historii zbawienia;
• piątek, 30 września – Święty Hieronim (ok. 345-420), prezbiter, doktor Kościoła, autor przekładu Pisma Świętego na język łaciński (Wulgata);
• sobota, 1 października – Święta Teresa od Dzieciątka Jezus (1873-1897), dziewica i doktor Kościoła, patronka misji katolickich.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.