Zmartwychwstanie Pańskie

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Julii i Annie Biszczan; Krzysztofowi i Edwardowi Demczuk; Krzysztofowi i Tadeuszowi Jawornickiemu; Marii Filipczuk.
    W sobotę 23 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Parkowej 1. Rodzinę: Szachun; Tabor; Sidorowskich; Rudnickich; Kędziarawskich; Gołka. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Podziękowania:
    • Dziękujemy za ułożenie kwiatów i wykonanie dekoracji grobu: P. Jolancie Seroka, Irenie Winiarskiej, Wiesławowi Wojewódzkiemu, Norbertowi i Zdzisławowi Bukszyńskim;
    • Dziękujemy P. Jolancie i Stefanowi Roman za ofiarowanie bratków i upiększenie otoczenia przed kościołem.
    • Dziękujemy Strażakom za pomoc w procesji.
    • Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego;
  3. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny msze św. o godz. 9.00; 10.30 i 11.30 i w kaplicach; nie ma mszy o godz. 16.00, taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL.
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – Dzień Dobroci – Dzień Miłości – o godz. 11.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego (prowadzą wolontariusze SKC z rodzinami); o godz. 11.30 Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad wolontariuszami, rodzinami i darczyńcami. Odbędzie się również inscenizacja „Połamany Chrystus” w wykonaniu wolontariuszy SKC oraz Kiermasz ciasta. O godz. 12.30 Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Za tydzień taca inwestycyjna i na ogrzewanie kościoła
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: Lucjan Kawalec-100; bezimienna-100;
  7. Informujemy, że odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy w niedzielę 1 maja.

Zdjęcia dekoracji ciemnicy i grobu Pańskiego w naszym kościele parafialnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.