XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła P. Dorocie Rejmak, Annie Pyzik, Dorocie Staniak, Teresie Gołąb, Henryce Członka, Romanowi Michalskiemu, Amelii i Łukaszowi Staniak. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent.

3. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii odbędą się w dniach od 8 do 10 grudnia, wygłosi je Ks. dr Marek Grygiel SChr – Dyrektor Konwiktu KUL.

4. W tym tygodniu wypada I Piątek; I Sobota i I Niedziela miesiąca. W I Piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00 spowiedź, msza św. o godz. 17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza św. w intencji Kół Żywego Różańca;

5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.

6. Dziś po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00 – serdecznie zapraszamy.

7. Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Powiatów zwraca się z prośbą o pomoc w zbiórce trwałej żywności dla Polaków z Kowla na Ukrainie; do kosza przy ołtarzu św. Wojciecha można składać: konserwy, olej, mąkę cukier i inną trwałą żywność. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

8. W czwartek o godz. 17.30 zebranie Starej Rady Duszpasterskiej, zapraszamy wszystkich Radnych.

9. Wybory do RADY DUSZPASTERSKIEJ: W gablocie przed kościołem wywieszona jest lista zgłoszonych Kandydatów do Rady Duszpasterskiej. Za tydzień 3 grudnia odbędą się wybory do Rady. Głosujemy poprzez wpisanie na karcie nazwiska dwóch kandydatów, prosimy o wpisanie w domu i oddanie głosu do urny.

10. Prasa: Niedziela i Gość Niedzielny.
11. Intencje.
12. Zmarł Józef Zubala pogrzeb jutro o godz. 12.00.