XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Alicji i Aleksandrowi Czarneckim, Joannie Kołodziej, Dorocie Pasztelan, Ewie i Krzysztofowi Mularczuk.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Flis, Nakoniecznego Jana, Czarneckiego Romana, Czarneckiego Dariusz, Czarneckiego Mateusza.
  2. Dziękujemy za posprzątanie otoczenia wokół kościoła i umycie drzwi przed odpustem P. Barbarze Bochyńskiej, Stanisławie Tabor, Henryce Wilczewskiej, Elżbiecie Niewiadomskiej, Franciszkowi Hanc, Januszowi Rybaczuk. P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu dziękujemy za podmalowanie ścian po wymianie okien i montażu parapetów.
  3. Dziękujemy członkom Kół Żywego Różańcowych i Nauczycielom za ufundowanie obrusu na dzisiejszą uroczystość.
  4. Dziękujemy za ofiary na kościół
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie–5 zł.
  7. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  8. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata,
    • poświęcenie opłatków na tegoroczny stół wigilijny,
    • za 2 tygodnie rozpocznie się Adwent,
  9. W głównym oknie kościoła mamy witraż; w tym miejscu serdecznie dziękuję fundatorom: 2 rodzinom i 2 osobom, za dar do naszej świątyni witraża MB Ostrobramskiej głównej naszej patronki, w imieniu wspólnoty Parafialnej składam Serdeczne Bóg Zapłać.