XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy Ks. Jerzemu Ćwik za głoszenia Słowa Bożego w dniu dzisiejszym. Ks. Grzegorzowi za przewodniczenie Sumie Odpustowej.
  2. Dziękujemy wszystkim obecnym pośród nas księżom.
  3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Bożenie Czarneckiej, Monice Czarneckiej, Halinie Nakoniecznej, Katarzynie Nakoniecznej, Annie Małocha, Irenie Greczkowskiej, Jarosławowi Greczkowskiemu, Annie Adamiak. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
    W sobotę 20 listopada zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kwiatowej: Rodzinę Kostyła; Kawalec; Kister; Wilczewskich; Grajper. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  4. Dziękujemy za posprzątanie otoczenia wokół kościoła przed odpustem P. Barbarze Bochyńskiej, Stanisławie Tabor, Irenie Skrochockiej, Henryce Wilczewskiej, Franciszkowi Hanc. P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu dziękujemy za wyczyszczenie rynien na plebanii.
  5. Dziękujemy strażakom Igorowi Radzickiemu i Kamilowi Bukszyńskiemu za usunięcie pajęczyn w kościele.
  6. Dziękujemy pralni P. Roberta Hanc za upranie komży ministranckich.
  7. Dziękujemy bezimiennie za przejaw życzliwości w postaci darów na dzisiejszy stół odpustowy, jednocześnie dziękujemy wszystkim trudzącym się dzisiaj w kuchni.
  8. Dziękujemy Ks. Tomaszowi, organiście, służbie liturgicznej, osobom pomagającym w dzisiejszej liturgii, P. Halinie Rybaczuk.
  9. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  10. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata,
    • poświęcenie opłatków na tegoroczny stół wigilijny,
    • za 2 tygodnie rozpocznie się Adwent,
    • Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w dniach od 3 do 5 grudnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy. W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.