XXXII niedziela zwykła

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Alicji Chrząstowskiej, Lucynie Stałęga, Kindze Stałęga, Krystynie Szwed, Jadwidze Osemek, Januszowi Rybaczuk, Marcie Guziejko, Piotrowi Pilarskiemu, Bernadecie Chrząstowskiej.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne w naszej diecezji.

3. Zbiórka ofiar do puszki na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” na Aleppo wyniosła 160,50 zł. Bóg zapłać.

4. Za tydzień, 19 listopada obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, msze św. o godz. 9.00 i o 12.00 Suma Odpustowa pod przewodnictwem Ks. Krzysztofa Pietrzniaka – kapelana wojskowego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; w tym dniu nie ma mszy św. o godz. 16.00 i w kaplicach.

5. W czwartek od 9.00 zapraszamy i prosimy chętnych parafian do posprzątania otoczenia wokół kościoła i przygotowania świątyni na odpust.

6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.

7. Pod chórem na stoliku znajduje się urna, do której można składać kartki z kandydatami do Rady Duszpasterskiej.