XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Państwu: Aleksandrowi Czarneckiemu; Sebastianowi Czarneckiemu; Joannie Kołodziej; Dorocie Pasztelan; Ewie Mularczuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 13 listopada zapraszamy do sprzątania rodziny z Kolonii Busówno – dwie kolejki – trzeba dokładnie posprzątać przed odpustem. Rodzinę: Flis; Nakoniecznego Jana; Czarneckiego Romana; Czarneckiego Dariusz; Czarneckiego Mateusza; Nakoniecznego Andrzeja; Małocha; Greczkowskich senior i junior; Adamiak Stefana. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Kamilowi Bukszyńskiemu za wykoszenie trawy za kościołem
  3. W czwartek 11 listopada obchodzić będziemy Święto Niepodległości, msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00. Pamiętajmy aby wywiesić flagę przed domem.
  4. Za tydzień, 14 listopada obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, msze św. o godz. 9.00 i o 12.00 Suma Odpustowa i o 16.00. Słowo Boże głosić będzie Ks. Jerzy Ćwik pracownik Sądu Metropolitalnego w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; w tym dniu nie ma mszy św. w kaplicach.
  5. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie, to co ewentualnie zostanie, będzie przeznaczone na inwestycje.
  6. W piątek od 8.30 zapraszamy i prosimy chętnych parafian do posprzątania otoczenia wokół kościoła i przygotowania świątyni na odpust.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.