XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Bożenie Zasiadczuk, Alicji Pyzik, Urszuli Stępniak, Adamowi Winiarskiemu, Zenonowi Filipczuk, Elżbiecie Kapelusznej. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Leśnej domki: Rodzinę Krystiańczuk, Orlon, Zuzańskich, Olszowych, Kapelusznych, Wosk. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. Dziękujemy P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu za pomoc w czasie kwarantanny.
  3. Tegoroczne Wypominki w naszej Parafii odprawiane są od 8 listopada. Szczegóły na odwrocie kart. Natomiast Wypominki w Pniównie będą odprawione w kaplicy 11 listopada o godz. 9.00.
  4. Za tydzień, 15 listopada obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, msze św. o godz. 9.00; 12.00 Suma Odpustowa i o godz. 16.00. Słowo Boże głosić będzie Ks. Sylwester Brzozowski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; w tym dniu nie ma mszy św. w kaplicach.

ROZKŁAD NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004