XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Irenie i Janowi Skrochockim, Michałowi, Marcinowi, Hubertowi i Marzenie Skrochockiej, Marii Kamińskiej, Henryce i Adamowi Kraska, Halinie Włoch. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Czarneckiego Sebastiana i Aleksandra, Kołodziej, Brodowskich, Pasztelan, Mularczuk.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne w naszej diecezji.
  3. Jutro w poniedziałek 11 listopada obchodzić będziemy 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości – msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00. Pamiętajmy aby wywiesić flagę przed domem.
  4. Za tydzień, 17 listopada obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, msze św. o godz. 9.00 i o 12.00 Suma Odpustowa, której przewodniczyć będzie Ks. Franciszek Kamiński. Słowo Boże głosić będzie Ks. Krzysztof Pietrzniak. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; w tym dniu nie ma mszy św. o godz. 16.00 i w kaplicach.
  5. Przy nowo wymienionych oknach – na klatkach schodowych i głównym oknie kościoła, zostały zamontowane parapety granitowe.
  6. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie, to co ewentualnie zostanie, będzie przeznaczone na inwestycje.
  7. W czwartek od 8.30 zapraszamy i prosimy chętnych parafian do posprzątania otoczenia wokół kościoła i przygotowania świątyni na odpust.
  8. 30 listopada w sobotę zapraszamy brać górniczą do wspólnej modlitwy w intencji górników i ich rodzin – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a o 15.30 Msza Św.