XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła.
2. Dziękujemy strażakom za odkurzenie kościoła z pajęczyn.
3. Dziękujemy za przygotowanie dzisiejszej dekoracji.
4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne w naszej diecezji.
5. Za tydzień, 18 listopada obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, msze św. o godz. 10.00 i o 12.00 Suma Odpustowa, której przewodniczyć będzie Ks. Franciszek Kamiński a Słowo Boże głosić będzie Ks. dr Krzysztof Gałan dyrektor Wydziału ds. Wychowania Katolickiego w naszej Diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; w tym dniu nie ma mszy św. o godz. 16.00 i w kaplicach. Przypominamy, że msza o godz. 10.00 będzie transmitowana na żywo przez Telewizję Lublin.
6. W środę od 8.30 zapraszamy i prosimy chętnych parafian do posprzątania otoczenia wokół kościoła i przygotowania świątyni na odpust.
7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok.
8. Dziękujemy za ofiary na kościół.


INTENCJE MSZALNE: INTENCJE 12listop18listop2018