XXXI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za nie posprzątanie kościoła i brak odpowiedzialności za sprawy naszej Parafii.
    W sobotę 6 listopada zapraszamy do sprzątania rodziny z Kolonii Busówno. Rodzinę: Czarneckiego Aleksandra i Sebastiana; Kołodziej; Brodowskich; Pasztelan; Mularczuk senior i junior. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Jutro w Uroczystość Wszystkich Świętych – msze św. o godz. 9.00 w kościele, o 11.00 na cmentarzu, jak pozwolą warunki pogodowe. Natomiast w Dzień Zaduszny – msze św. tylko w kościele o 9.00 i 11.00. W tych dniach nie ma mszy św. w Kaplicach.
  3. Od 3 do 12 listopada będziemy się modlić w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.
  4. W tym tygodniu wypada I Piątek; I Sobota i I Niedziela miesiąca. I Piątek o 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu; w I Sobota msza św. o godz. 17.00 w intencji KR. W I Niedzielę Adoracja i Wystawienie Najświętszego Sakramentu
  5. W tym roku Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej – głównej naszej patronki obchodzić będziemy 14 listopada. Msze św. o godz. 9.00; 12.00 Suma Odpustowa i o godz. 16.00

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.