XXX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła.

2. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych – msze św. o godz. 9.00 w kościele i 11.00 na cmentarzu z procesją żałobną. Natomiast w piątek obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny – msze św. o godz. 9.00 w kościele i o 11.00 na cmentarzu z procesją żałobną a także o 17.00 z racji pierwszego piątku. Msze na cmentarzu będą jak pozwoli na to pogoda, czyli nie będzie deszczu ani mocno zimno; w tych dniach nie ma mszy św. w Kaplicach.

3. W tym tygodniu wypada I Czwartek; I Piątek; I Sobota i I Niedziela miesiąca. W I Piątek o godz. 16.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu; spowiedź o 16.30; msza o godz. 17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji Kół Żywego Różańca.

4. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny, który może zostać ofiarowany wy¬łącznie za dusze w czyśćcu cierpiące, aby go uzyskać należy pobożnie na¬wiedzi cmentarz, pomodlić się za zmarłych, oraz przystąpić do komunii św., każdego z tych dni możemy ofiarować taki odpust za duszę jednego zmarłego;

5. Od 3 do 12 listopada będziemy się modlić w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych, wyznaczone dwie daty oznaczają, że 2 razy będziemy polecać wymienionych zmarłych, gdyby do kogoś wypominki nie dotarły, można wziąć kartki ze stolika za ławkami, koperty z wypominkami prosimy wrzucać do skrzynki z napisem WYPOMINKI umieszczonej w kościele.

6. Tydzień temu odbyło się liczenie wiernych do statystyki praktyk religijnych w Polsce; w naszej Parafii jest zameldowane 2635 osób, w kościele i kaplicach było w sumie 755 osób – 29%

7. Informujemy, że Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej – głównej naszej patronki obchodzić będziemy 18 listopada. Msze św. o godz. 10.00 i 12.00 Suma Odpustowa

8. Dziękujemy za ofiary na kościół.


INTENCJE MSZALNE: INTENCJE 29pazdz04listop2018