XXX Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu: Barbarze Hryciuk; Grażynie Bondyra; Irenie Skrochockiej; Marzenie Skrochockiej; Alinie Skrochockiej; Henryce i Adamowi Kraska; Halinie Włoch. Dziękujemy za ofiarę 70 zł i kwiaty.
    W sobotę 30 października zapraszamy do sprzątania rodziny z Kolonii Busówno. Rodzinę: Dybek; Kniaziuk; Mielniczuk; Leszczyńskich; Kamińskich; Krzeszczyk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Nabożeństwa Różańcowe są w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  3. Informujemy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych – msze św. o godz. 9.00 w kościele, o 11.00 na cmentarzu, jak pozwolą warunki pogodowe i epidemiczne. Dzień Zaduszny – msze św. 9.00 w kościele i 11.00 na cmentarzu jak pozwolą warunki. W tych dniach nie ma mszy św. w Kaplicach.
  4. Od 3 do 12 listopada będziemy się modlić w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.
  5. W tym roku Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej obchodzić będziemy 14 listopada.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.