XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Państwu: Lilii Gwóźdź; Mai, Julii i Weronice Gwóźdź; Mieczysławowi Korniak; Magdalenie Kałużnej; Annie Flisiuk. Dziękujemy za ofiarę 70 zł oraz kwiaty do kościoła, które ułożyła P. Jolanta Seroka.
    W sobotę 16 października zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Szacoń; Skuza; Włoch; Krzemińskich senior i junior; Ogorzałek. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P Zdzisławowi Bukszyńskiemu za pomalowanie kancelarii.
  3. Dziękujemy za wykonanie chodnika do Krzyża misyjnego.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  5. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się” Trwa zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Dziękujemy wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas oraz P. Halinie Rybaczuk za przedstawienie nam montażu słowno-muzycznego „Nie lękajcie się” z okazji XXI Dnia Papieskiego. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za wsparcie, pomoc w organizacji oraz ciasta i wypieki na dzisiejszy kiermasz. Pozyskane w ten sposób fundusze są przeznaczone dla osób potrzebujących pomocy.
  7. Dziękujemy Kołom Różańcowym za ofiary na witraż:
    • M. B. Ostrobramskiej i Św. Jana Pawła II z Wierzbicy wsi 1 200 zł,
    • K.R. Męskie 2 200 zł.
    • M. B. Nieustającej Pomocy z Wierzbicy i Staszyc 2 200 zł prosili też o odczytanie ofiarodawców:
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – już tradycyjnie – będzie taca gospodarcza na inwestycje.
  9. Dziękujemy za ufundowanie witraża „krzywdy cierpliwie znosić” Państwu Urszuli i Bogusławowi Bakaj oraz Anecie i Radosławowi Bakaj wraz z dziećmi.
  10. W zakrystii są do nabycia Kalendarze na nowy rok w cenie 6 zł.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.