XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła.
2. Dziękujemy P. Jolancie i Szczepanowi Roman za ufundowanie i wykonanie klombów, które upiększają wejście i podnoszą estetykę schodów przed kościołem.
3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; A szczególnie zapraszamy 13 października w dniu 101 rocznicy Objawień Fatimskich. Zapraszamy dzieci i młodzież.
4. Za tydzień przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”W tym dniu odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
5. Za tydzień podczas mszy św. o godz. 11.30 zostanie przedstawiony montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Papieskiego przygotowany prze dzieci i młodzież z naszej szkoły pod kierunkiem P. Haliny Rybaczuk, naszej katechetki.
6. W niedzielę obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej zapraszamy nauczycieli i pracowników oświaty oraz emerytowanych pracowników oświaty na mszę św. o godz. 16.00.
7. Za tydzień Wizytacja biskupia w Parafii Kanie.
8. Wójt Gminy Wierzbica i Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzbicy zapraszają mieszkańców gminy powyżej 60 roku życia do uczestnictwa w Klubie „Senior Plus”, który będzie funkcjonował w Wiejskim Domu kultury w Busównie, zapisy chętnych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Wierzbicy. Zachęcamy chętnych seniorów do udziału w tym klubie.
9. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.
10. Dziękujemy za ofiary na kościół: bezimienna -100,
11. Prasa: Niedziela, Gość Niedzielny a w nim film pt. „Sprawa Chrystusa” oraz wiele ciekawych artykułów.


INTENCJE MSZALNE 08 PAŹDZIERNIKA – 14 PAŹDZIERNIKA: INTENCJE 08pazdz14pazdz2018