XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Państwu: Teresie Maj; Barbarze Karpiuk; Marii Bisko; Urszuli Czuba; Annie Jareckiej. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 9 października zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Jagiełka; Gwóźdź senior i junior; Siwek; Korniak; Kałużnych; Flisiuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy ministrantom Bartłomiejowi Bochra; Dominikowi Połajdowicz; Maciejowi Balcerek; Jakubowi Łoza za wykoszenie trawy wokół kościoła.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  4. Za tydzień przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się” W tym dniu odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Również za tydzień, 10 października po Mszy Św. o godz. 11.30, wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wystawią na XXI Dzień Papieski montaż słowno-muzyczny „Nie lękajcie się”. Jednocześnie będą też prowadzić sprzedaż ciasta. Pozyskane w ten sposób fundusze będą przeznaczone dla osób potrzebujących pomocy.
  6. Dziękujemy K.R. Św. Faustyny z Wierzbicy-Osiedle za ofiarę na witraż w kwocie 6 300 zł, która jest jedną z części składowych na witraż od wszystkich Kół Różańcowych. Dziękujemy również osobom wspierającym Koła Różańcowe za ofiarę 3 400 zł.
  7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 6 zł.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.