XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Rodzinie Bożek, Flis, Kozak, Grajper, Maj. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Karpiuk i Bisko, Zabłockich, Pasztelan, Czuba, Jareckich.
  2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc Październik, w którym w naszej tradycji odbywają się Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy do udziału w nich codziennie o godz. 16.30 przed mszą św. o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy Szczególnie dzieci i młodzież. We wtorek o 16.30 poświęcenie Różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św.
  3. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek; I Sobota i I Niedziela miesiąca. W Piątek od godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, msza o 17.00; w I Sobotę – o godz. 17.00 msza – w intencji KR; w I Niedzielę Adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Za tydzień odpust w Pawłowie. Suma odpustowa o godz. 12.00.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.