XXV Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Kindze Orlon; Magdalenie Zuzańskiej; Elżbiecie Kapelusznej; Małgorzacie i Stanisławowi Wosk; Barbarze Wojewódzkiej. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 24 września zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Leśnej. Rodzinę: Ziemianek; Szumla senior i junior; Kłos; Matwiej; Tabor. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W dniu dzisiejszym w naszej świątyni możemy podziwiać prace z ostatniego XXIII Międzynarodowego Pleneru Malarsko-Rzeźbiarskiego im. Stanisława Dobrowolskiego Wierzbica 2022. Motywem przewodnim tegorocznej edycji był temat „Wszyscy święci”. Udział wzięli artyści z Polski i Ukrainy, łącznie 21 osób.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. Za tydzień tradycyjnie już TACA INWESTYCYJNA.
  5. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 9 zł.

W tym tygodniu patronują nam:
• wtorek, 20 września – Świeci Andrzej Kim Taegon (1821-1846), prezbiter oraz Paweł Chong Hasang (1795-1839) i towarzysze, męczennicy koreańscy z XIX wieku;
• środa, 21 września – Święty Mateusz Apostoł i Ewangelista, nawrócony celnik z Kafarnaum, uczeń Jezusa i autor jednej z Ewangelii;
• piątek, 23 września – Święty Pio z Pietrelciny (1887-1968), włoski kapucyn, stygmatyk, rozkochany w Eucharystii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.