XXV Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu:
    Anecie i Dariuszowi Iwaniuk; Annie i Krzysztofowi Tieleszewskim; Dziękujemy za ofiarę 20 zł.
    W sobotę 25 września zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Misiura; Bożek senior i junior; Flis; Kozak; Grajper. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Sylwii i Piotrowi Jawornickim za ofiarowanie chryzantem do kościoła.
  3. 25 września, w sobotę o godz. 11.00 w Archikatedrze nastąpi uroczyste otwarcie III Synodu Archidiecezji Lubelskiej. Wydarzenie to będzie jednocześnie dziękczynieniem za beatyfikację Biskupa Lubelskiego Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Czackiej. W Eucharystii wezmą udział członkowie synodu oraz przedstawiciele parafii. Wszystkich prosimy o systematyczną modlitwę w intencji synodu oraz zapraszamy do uczestnictwa w transmisji Mszy świętej za pomocą mediów elektronicznych.
  4. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  5. Dziś w naszej Parafii o godz. 11.30 odbędzie się poświęcenie obelisku upamiętniającego dzień beatyfikacji Błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 6 zł.
  7. Dzisiejsza taca jest „tacą inwestycyjną”, za zrozumienie i hojne ofiary dziękujemy.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.