XXV Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Witoldowi Niepogoda, Marii Łukasik, Janinie Winiarskiej, Lucynie Łuszczyńskiej. Dziękujemy za ofiarę 40 zł
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kasztanowej 8 – klatka – 2: Rodzinę Ślusarz, Haratym, Korneluk, Tywoniuk, Kitajewskich, Łuszczyńskich, Misiura, Pilipczuk. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 oraz ich rodziców.
  3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimiennie 3 x 100 zł;
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.
  6. Dzisiejsza taca jest tzw. tacą gospodarczą. Prace przy plebanii mają się ku końcowi. Na wkład własny mamy dopiero połowę kwoty wymaganej na wkład własny ramach refundacji z Funduszu Ochrony Środowiska.
  7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie 6 zł.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004