XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Państwu: Eugeniuszowi Szacoń; Edycie Skuza; Wiesławowi Włoch; Halinie Krzemińskiej; Joannie Katarzynie Pawłowi Krzemińskim; Reginie Ogorzałek. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 23 października zapraszamy do sprzątania rodziny z Kolonii Busówno. Rodzinę: Cekut; Szpeflik senior i junior; Oleszczuk; Mazurek; Szpeflik Tomasza. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  3. Dzisiejsza taca jest tacą gospodarczą na inwestycje, za ofiary dziękujemy.
  4. Do naszych rodzin dotarły kartki wypominkowe, na których podane są dni modlitwy Wypominkowej, szczegółowa informacja znajduje się na odwrocie kart, koperty z wypominkami prosimy wrzucać do specjalnej skrzynki umieszczonej w kościele. Gdyby to kogoś nie dotarły to są na stoliku z gazetami
  5. Wolontariuszom SKC dziękują za okazaną hojność podczas kiermaszu ciast. Zebrano 1191,50 zł. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup odzieży zimowej dla osób w trudnej sytuacji losowej.
  6. Organizowana jest zbiórka żywności długoterminowej na zimę dla kuchni św. Alberta w Chełmie. Żywność zbierana jest przy ołtarzu Św. Wojciecha w naszym kościele w dniach 17-31 października. Zachęcamy do wsparcia najuboższych.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.