XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu:
  Bogusławie Dobrowolskiej; Annie Spadło; Ewie Wiejak. Dziękujemy za ofiarę 30 zł.
  W sobotę 18 września zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Iwaniuk; Zalewskich; Tieleszewskich; Karczmarczyk; Janiak; Pękała; Korcz. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dziękujemy P. Franciszkowi Hanc i P. Bartłomiejowi Chlebiuk za wykoszenie trawy.
 3. Dziś przeżywamy dzień beatyfikacji sługi Bożego Ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej – za tydzień poświęcenie obelisku upamiętniającego to wydarzenie przed naszym kościołem o godz. 11.30.
 4. W najbliższą sobotę wspominać będziemy Św. Stanisława Kostkę – patrona Polski i Młodzieży; Zapraszamy serdecznie ministrantów, lektorów oraz wszystkich chętnych chłopców na rajd rowerowy z ogniskiem i grą w piłkę. Wyruszymy wspólnie spod kościoła w sobotę o godz. 9.00 w kierunku wieży widokowej w Poleskim Parku Narodowym. Zachęcamy do kontaktu i zaangażowania rodziców w pomocy organizacji.
  Kontakt z Ks. Tomaszem tel.: 797 510 160
 5. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 6 zł.
 6. Za tydzień taca inwestycyjna – trzecia niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na inwestycje w parafii. Zostało częściowo wymienione orynnowanie kościoła /tyle na ile wystarczyło pieniędzy/

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.