XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła:

2. Dziękujemy za wykoszenie trawy przed kościołem.

3. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Św. – msza św. o godz. 17.00.

4. Ministerstwo Środowiska i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym składania wniosków o dotacje (do 47 700 złotych) oraz preferencyjne pożyczki na wymianę starego kotła lub pieca na nowoczesne źródło ciepła oraz na ocieplenie domu, w tym m. in. na wymianę okien, drzwi, ocieplenie ścian i stropów. Eksperci Funduszu przedstawią zasady składania wniosku oraz udzielą odpowiedzi na pytania.
Spotkanie odbędzie się: Wiejskim Domu Kultury w Busównie, 15 września br. w sobotę – w godz. 18.00-20.00

5. W czasie Gminnych Dożynek wolontariusze SKC prowadzili zbiórkę ofiar do puszek. Zebrano 586 zł 40 gr. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na opłacenie zajęć hipoterapii dla Grzegorza Zbrzeźnego i Bartłomieja Jatczaka. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.

7. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.

8. Dziękujemy za ofiary na kościół.

INTENCJE MSZALNE W TYM TYGODNIU:    INTENCJE 10wrze16wrze2018