XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Lilii Gwóźdź; Weronice Gwóźdź; Wojciechowi Gwóźdź; Magdalenie Kałużnej; Annie Flisiuk. Dziękujemy za ofiarę 160 zł.
    W sobotę 16 września zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Szacoń; Skuza; Włoch Wiesława; Krzemińskich senior i junior; Ogorzałek; Mnich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W czwartek, 14 września, będziemy obchodzili święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zostało ono ustanowione na pamiątkę poświęcenia wybudowanej w IV wieku w Jerozolimie bazyliki Krzyża Świętego i odnalezienia relikwii Krzyża Chrystusa. To święto przypomina nam, że „Zbawienie przyszło przez krzyż”. Dlatego dla nas, chrześcijan, krzyż pozostaje szczególnym znakiem. Msza Święta w naszej świątyni tego dnia o godz. 17.00.
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a więc TACA INWESTYCYJNA
  4. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.