XXIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Urszuli Matuła; Irenie Bartosz; Kamili i Mateuszowi Radko; Irenie i Mirosławowi Wójcickim; Cezaremu i Annie Oleszczuk; Elżbiecie Banach. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
  W sobotę 10 września zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Leśnej 1. Rodzinę: Zasiadczuk; Pyzik; Stępniak; Winiarskich; Wójcickich; Filipczuk; Kapelusznych. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dziękujemy P. Andrzejowi Chlebiuk za zamurowanie otworów po nawiewach; dziękujemy również P. Jakubowi i Bartłomiejowi Chlebiuk za rozdrobnienie gałęzi po podcinkach drzew.
 3. Dziś w Wierzbicy Dożynki Powiatowe – serdecznie zapraszamy. Główna msza święta dziękczynna za plony w naszym kościele o godz 13.00. Program uroczystości.
 4. W czwartek 8 września wypada Święto Narodzenia NMP; Poświęcenie ziarna siewnego; Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Po mszy św. wieczorowej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  Na Górce Chełmskiej Uroczystości Odpustowe – Suma o godz. 11.30, program Uroczystości wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
 5. W następną niedzielę 11 września w czasie mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów dzieci szkolnych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po mszy spotkanie z rodzicami klas III w sprawie I Komunii.
 6. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 9 zł.
 7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: Marian Bakaj-200;
 8. W piątek 9 września w godz. 7.30 – 16.30 na parkingu przed bankiem będzie można dokonać przeglądu i legalizacji gaśnic.
 9. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.