XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy Ks. Dr Adamowi Raczkowskiemu pracownikowi naukowemu WSEI w Lublinie za celebrację mszy św. i kazanie dożynkowe
  2. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu:
    Jolancie Karczmarczyk; Dorocie Głuchowskiej; Ewelinie Misiura; Janinie Woźnica. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę 11 września zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Skorupskich; Kotlińskich; Iwon; Waligórskich; Dobrowolskich; Spadło; Wiejak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Dziękujemy P. Bartłomiejowi Chlebiuk za wykoszenie trawy.
  4. W środę 8 września wypada Święto Narodzenia NMP; Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Poświęcenie ziarna siewnego. Na Górce Chełmskiej Uroczystości Odpustowe – Suma o godz. 11.30, program Uroczystości wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  5. W następną niedzielę 12 września w czasie mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów dzieci szkolnych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po mszy spotkanie z rodzicami klas III w sprawie I Komunii.
  6. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 6 zł.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.