XXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Rodzinie: Iwaniuk, Świeczak, Ćwiertniewskich, Bobrzyńskich, Kaczmarczyk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Skorupskich, Kotlińskich, Waligórskich, Dobrowolskich, Spadło, Wiejak.
  2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników administracji szkoły na Mszę Święta o godz. 8.00.
  3. W przyszła niedzielę 8 września wypada Święto Narodzenia NMP; Msze św. wg porządku niedzielnego. Poświęcenie ziarna siewnego. Na Górce Chełmskiej Uroczystości Odpustowe – Suma o godz. 11.30, program Uroczystości wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  4. W następną niedzielę 8 września w czasie mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów dzieci szkolnych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po mszy spotkanie z rodzicami klas III w sprawie I Komunii.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. W czwartek msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo; w piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu; spowiedź od 16.00; msza św. o godz. 17.00; W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR;
  6. Dziś trwa zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej.
  7. Dziękujemy za ofiary na kościół: 100; z Chylina – 760;