XXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Teresie Maj, Barbarze Karpiuk, Elżbiecie Iwaniuk, Joannie Jareckiej, Urszuli Czuba. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 9 września zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Jagiełka; Gwóźdź senior i junior; Siwek; Małeckich; Gwóźdź Wojciecha; Korniak; Kałużnych; Flisiuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W poniedziałek, 4 września, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i nauczycieli na Mszę Świętą o godz. 8.00. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Można będzie skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania przed Msza Świętą.
  3. W piątek 8 września wypada Święto Narodzenia NMP; Poświęcenie ziarna siewnego; Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Po mszy św. wieczorowej spotkanie młodzieży z klas 7 i 8 przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców.
    Na Górce Chełmskiej Uroczystości Odpustowe – Suma o godz. 11.30, program Uroczystości wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  4. W następną niedzielę 10 września w czasie mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów dzieci szkolnych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po mszy spotkanie z rodzicami klas III w sprawie I Komunii.
  5. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 10 zł.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.