XXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Dominice Pyzik-Simakowskiej; Waleremu Simakowskiemu; Wiktorii i Anecie Gorczyckie; Kindze Rubik. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 3 września zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Leśnej 1. Rodzinę: Matuła; Bartosz; Radko; Wójcickich; Oleszczuk; Banach. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Kamilowi Bukszyńskiemu za wykoszenie trawy za kościołem.
  3. We czwartek, 1 września, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i nauczycieli na Mszę Świętą o godz. 8.00. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Można będzie skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania przed Msza Świętą.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza św. o godz.17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. Za tydzień Dożynki Powiatowe. Msza św. w kościele o godz. 13.00. Później dalsza część w Amfiteatrze. Program uroczystości dożynkowych.
  6. Dziś TACA INWESTYCYJNA.
  7. Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg otacza was swoją opieką na drogach codzienności, obdarza radością i pokojem oraz umacnia w trudach i przeciwnościach.

W tym tygodniu patronują nam:
• sobota, 3 września – Święty Grzegorz Wielki (ok. 540-604), papież i doktor Kościoła.


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.