XXII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu:
    Lucynie i Kazimierzowi Darnia; Grażynie Iwaniuk; Małgorzacie Barańskiej; Katarzynie Świeczak; Krystynie Ćwiertniewskiej; Igorowi Janianie i Grzegorzowi Bobrzyńskim. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
    W sobotę 4 września zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Karczmarczyk; Głuchowskich; Misiura Woźnica; Dziaczkowskich; Kozak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Jakubowi Chlebiuk za wykoszenie trawy.
  3. W środę rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników administracji szkoły na Mszę Święta o godz. 8.00.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR.
  5. Za tydzień 5 września odbędą się Dożynki Gminno–Parafialne;
    Msza Dożynkowo – Dziękczynna o godz. 12.00
  6. W zakrystii są już do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok w cenie 6 zł.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.