XXI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Alicji Chrząstowskiej; Elżbiecie Niewiadomskiej; Kindze i Lucynie Stałega; Jadwidze Osemek. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 27 sierpnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Leśnej 1. Rodzinę: Weremczuk; Simakowskich; Gorczyckich; Rubik; Woch; Kapelusznych. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W piątek obchodzimy Święto NMP Częstochowskiej, msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Zapraszamy.
  3. Za tydzień w niedzielę Odpust w Kaplicy w Pniównie ku Czci MB Częstochowskiej, msza odpustowa o godz. 16.00.
  4. W przyszłą niedzielę zaległa TACA INWESTYCYJNA.
  5. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Jasnogórskiej Pani.

W tym tygodniu patronują nam:
• środa, 24 sierpnia – Święty Bartłomiej Apostoł, nazywany Natanaelem, ewangelizator Indii i Armenii;
• sobota, 28 sierpnia – Święta Monika (354-430), matka Świętego Augustyna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.