XX Niedziela Zwykła

  1. Gościmy dzisiaj kopię obrazu MB Chełmskiej. Kolejna msza św. o godz.11.30. Po niej możliwość indywidualnej adoracji. O godz. 20.30 Różaniec i Apel Jasnogórski żegnający Obraz. Można przynosić intencje, które zostaną odczytane przed modlitwą różańcową. Nie ma mszy świętych w kaplicach.
  2. Bóg zapłać ks. Dziekanowi kan. Andrzejowi Sternikowi – kustoszowi sanktuarium MB na Górce Chełmskiej za obecność i wygłoszenie Słowa Bożego.
  3. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła: p. Julia Wójcik, Stanisława i Józef Dobosz. Dziękujemy za udekorowanie kwiatami P. Irenie Winiarskiej. W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kasztanowej 2, klatka 3: Kocińskich, Matyszczuk, Winiarskich, Stałęga, Popielnickich, Okapińskich-  zapraszamy już od godziny 8.00.
  4. W sobotę o godz. 17.00 w Syczynie na cmentarzu Różaniec za zmarłych i msza święta przed odpustem. W niedzielę o godz. 12.00 suma odpustowa.
  5. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 50,-
  7. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na pomoc zniszczonemu Bejrutowi
  8. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004