XX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Marzenie Młynarczyk, Czesławowi Dudewicz, Żanecie Świeczak, Marioli Maleszyk, Bożenie Kister, Henryce Wilczewskiej. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Marię Wilczewską, Grzegorza i Mariana Kondlewskich, Janinę Stepaniuk, Jana Tymoszczuk, Jana Grajper, Kazimierza Darnia.
  2. Za tydzień odbędą się Gminno-Parafialne Dożynki w Wierzbicy– Msza dożynkowa w kościele o godz. 12.00; po niej korowód dożynkowy na obiekty amfiteatru; szczegółowy program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  3. W poniedziałek 26 sierpnia o godz. 16.00 zapraszamy na mszę świętą odpustową w kaplicy w Pniównie.
  4. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.
  5. W dniach 22-25 sierpnia odbędzie się w parafii Garbów kolejna edycja
    Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Serdecznie zapraszamy
    młodych ludzi do uczestnictwa w tym spotkaniu. Tegorocznym tematem będzie wolność oraz dojrzałość do budowania relacji przyjacielskich, narzeczeńskich i małżeńskich. Konferencje będzie głosił pan Jacek Pulikowski, znany z zaangażowania na rzecz formacji do małżeństwa i rodziny. Informacje o programie i zapisach znajdziemy na stronie internetowej spotkania: smal.lublin.pl