XVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Katarzynie Świeczak, Angelice Świeczak, Teresie Piętka, Grażynie Iwaniuk, Lucynie Darnia, Waldemarowi Darnia, Amelii Igorowi Grzegorzowi Janinie Bobrzyńskim, Krystynie Ćwiertniewskiej. Dziękujemy za ofiarę 140 zł.
W sobotę 5 sierpnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Kaczmarczyk; Stańczuk; Głuchowskich; Woźnica; Borys; Dziaczkowskich; Kozak; Modrzyńskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
2. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 21.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza I Piątkowa o 17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR. W niedzielę Adoracja i Wystawienie Najświętszego Sakramentu.
4. W niedziele 6 sierpnia Odpust w Sawinie na Przemienienie Pańskie – suma o godz. 12.00 a msza na cmentarzu 5 sierpnia o godz. 18.00 wcześniej Różaniec za zmarłych o godz. 17.00.


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.