XVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Irenie Niepogoda; Karolinie Janinie Winiarskim; Lucynie Łuszczyńskiej; Januszowi Winiarskiemu . Dziękujemy za ofiarę 40zł.
    W sobotę 23 lipca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 8. Rodzinę: Ślusarz; Haratym; Korneluk; Tywoniuk; Kitajewskich; Łuszczyńskich; Misiura; Pilipczuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
  3. Taca inwestycyjna wyniosła – 2 372 zł – Dziękujemy za ofiary.
  4. Dziś zbiórka ofiar do puszki dla misjonarzy na zakup środków transportu – MIVA POLSKA

W tym tygodniu patronują nam:
• poniedziałek, 25 lipca – Święty Jakub Apostoł, nazywany Większym lub Starszym, brat Świętego Jana, pierwszy męczennik z grona Dwunastu;
• poniedziałek, 25 lipca – Święty Krzysztof (III w.), męczennik, patron kierowców i podróżujących;
• wtorek, 26 lipca – Świeci Joachim i Anna, rodzice Najświętszej Maryi Panny;
• piątek, 29 lipca – Święta Marta, Maria i Łazarz, święte rodzeństwo z Betanii, o których Święty Jan w Ewangelii mówi, że Pan Jezus ich kochał, był z nimi zaprzyjaźniony.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.