XVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu:
    Jolancie Stepczuk; Józefowi Dziewulskiemu; Martynie i Agnieszce Nowak; Bogumile Głuchowskiej; Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę 31 lipca zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Głuchowskich; Korniak; Łoza; Gwóźdź senior i junior; Kotlińskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
  3. Dziś są zbierane ofiary do puszki dla misjonarzy na zakup środków transportu – MIVA POLSKA
  4. Chełmski Dom Kultury zaprasza na koncert oraz wspólne śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
    Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 1 sierpnia o godzinie 19.00 na Placu Łuczkowskiego w Chełmie. Dla uczestników Organizatorzy przygotowali śpiewniki.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.