XVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Rodzinie Stepczuk, Głuchowskich, Dziewulskich – Nowak. Dziękujemy za ofiarę 40 zł. W sobotę do sprzątania zapraszamy rodziny:  Głuchowskich, Korniak, Gwóźdź, Kotlińskich – Gwóźdź, Korniak.
  2. Dziękujemy P. Mirosławowi Kałużnemu za naprawienie oberwanej rynny na kościele.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W Czwartek o godz. 17.00 msza św. i nabożeństwo; w Piątek od godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, msza o 16.00; w sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; W i Niedzielę miesiąca Adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Odpust w Par. Sawin obchodzony będzie we wtorek 6 sierpnia. Suma odpustowa o godz. 12.00; Msza na cmentarzu odprawiona będzie w poniedziałek 5 sierpnia o godz. 18.00; wcześniej Różaniec o godz. 17.15.
  5. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.
  6. Dziękujemy za ofiary na kościół: bezimienna -100;