XVI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu:
    Janinie Wójcickiej; Dorocie Stepaniuk; Katarzynie i Dariuszowi Kita. Dziękujemy za 30 ofiarę zł.
    W sobotę 24 lipca zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Dziwulskich; Stepczuk; Suszyńskich; Dziewulskich; Nowak; Głuchowskich; Gileta. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. We wtorek 20 lipca w godz. 10.00 – 14.00 na boisku szkolnym odbędzie się piknik „Roztańczone Lato” z licznymi atrakcjami.
  3. 25 lipca czcimy św. Krzysztofa, męczennika z połowy III w., patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Zapraszamy wszystkich kierowców, motocyklistów, rowerzystów, obsługujących kombajny, podróżujących, na msze św. 25 lipca o godz. 9.00 i 11.30. Po mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. (Kombajniści mogą zabrać kluczyki).
  4. Na okres wakacji; w miesiącach lipiec i sierpień; zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.