XVI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła: P. Jolancie Śmigielskiej, Klaudii i Karolinie Kaszczuk, Elżbiecie Winiarskiej, Jolancie Seroka, Lucynie Guz, Annie Wawruszak.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kasztanowej 1, klatka druga: Wiśniewskich, Kobiereckich, Stefańskich, Mazur, Pękała, Forysiuk – zapraszamy już od godz. 8.00
  2. 25 lipca czcimy św. Krzysztofa, męczennika z połowy III w., patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Zapraszamy wszystkich kierowców, motocyklistów, rowerzystów, obsługujących kombajny, podróżujących, na msze św. 26 lipca o godz. 9.00 i 11.30. Po mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. (Kombajniści mogą zabrać kluczyki).
  3. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 4 x 100; dziękujemy bezimiennie za pomoc przy awarii wody.
    Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.
  5. Dzisiejsza taca jest tzw. tacą gospodarczą.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004