XV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Stanisławowi Grajper; Agacie Grajper; Bożenie Kister; Mirosławowi Maleszyk; Milenie i Damianowi Maleszyk; Marzenie Młynarczyk; Czesławowi Dudewicz; Żanecie Świeczak. Dziękujemy za ofiarę 160 zł.
    W sobotę 22 lipca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Wilczewskiej Henryki; Wilczewskiej Marii Kondlewskich senior i junior; Dziewa; Grajper Jana. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
  3. Dzisiejsza taca jest TACĄ INWESTYCYJNĄ – Dziękujemy za ofiary.
  4. 25 lipca czcimy św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Zapraszamy wszystkich kierowców, motocyklistów, rowerzystów, obsługujących kombajny, podróżujących, na msze św. 23 lipca o godz. 9.00 i 11.30. Po mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.
  5. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki dla misjonarzy na zakup środków transportu – MIVA POLSKA
  6. W przyszłą niedzielę Odpust ku czci Św. Marii Magdaleny w Dobromyślu. Suma o godz. 12.00.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.