XV Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Państwu:
    Mariuszowi Bartosiak; Zuzannie i Marcie Bronieckiej; Joannie i Bartłomiejowi Karczewskim; Mariannie Korniak; Grażynie Czochara. Dziękujemy za ofiarę 60 zl.
    W sobotę 17 lipca zapraszamy do sprzątania rodziny z Busówna. Rodzinę: Łysomirskich; obie rodziny Wójcickich; Stepaniuk; Dziaczkowskich; Kita. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Franciszkowi Hanc za wykoszenie trawy przed kościołem.
  3. Zapraszamy uczniów klas od 4 do 8 aby zgłaszali się do zakrystii w celu uzupełnienia IDEKSU NAUKI RELIGII o stopień z ukończonej już klasy. Te Indeksy uczniowie otrzymali w minionych latach i mają je w domu.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 100; 200;
  5. Bóg zapłać za ofiary na wymianę orynnowania na kościele: z Busówna 1870
  6. Na okres wakacji; w miesiącach lipiec i sierpień; zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.