XIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła Rodzinie: Staińskich; Wronka; Bukszyńskich; Kawiak; Stelmaszuk; Samborskich; Wawruszak. Dziękujemy za ofiarę 130 zł.
    W sobotę 2 lipca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 5. Rodzinę: Staniak; Artymiuk; Michalskich; Członka; Pyzik. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 9.00 i 17.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza św. o godz.17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Na okres wakacji; w miesiącach lipiec i sierpień;
    zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

W tym tygodniu patronują nam:
• wtorek, 28 czerwca – Święty Ireneusz (ok. 130-202), biskup i męczennik;
• środa, 29 czerwca – Święci Apostołowie Piotr i Paweł, gorliwi głosiciele Ewangelii i męczennicy za wiarę w Chrystusa, filary wspólnoty Kościoła.

Decyzją Ks. Abp Stanisława Budzika Ks. Tomasz Milo został przeniesiony do pracy duszpasterskiej w Chełmie w Par. pw. Miłosierdzia Bożego. Za dotychczasową współpracę składamy serdeczne Bóg zapłać.
Obowiązki wikariusza w naszej parafii, od dnia 1 lipca br., będzie pełnił ks. Emil Skrobowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.