XIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła P. Robertowi Bakaj; Jolancie i Szczepanowi Roman; Wiesławowi Wojewódzkiemu; Teresie Łochnickiej.
    W sobotę 3 lipca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Połajdowicz; Staszewskich; Rybińskich; Radosława Bakaj; Białasz. Zapraszamy już od godz. 8.00. Od 10 lipca rozpoczyna się nowa kolejka, która przechodzi na Busówno.
  2. Dziękujemy P. Franciszkowi Hanc za wykoszenie trawy wokół kościoła.
  3. Dziękujemy bezimiennie za ofiarowanie i nasadzenie lawendy przed plebanią.
  4. We wtorek obchodzimy Uroczystość Św. App. Piotra i Pawła msze św. o godz. 9.00 i 17,00. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Stolicę Apostolską.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół:; bezimienne – 2 x 200; 100:
  7. Na okres wakacji; w miesiącach lipiec i sierpień; zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.