XIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Sewerynowi, Szymonowi i Marzenie Szachun, Stanisławie Tabor, Wandzie Sidorowskiej, Stefanowi Kędzierawskiemu.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z bloku przy ul. Parkowej 1 – trzecia klatka:– Matysiak, Łakuta, Bednarek, Skuza, Forysiuk, Hanc, Romaniuk; zapraszamy już od godz. 8.00
  2. Dziękujemy Kamilowi Bukszyńskiemu za wykoszenie trawy za kościołem i Przemysławowi Mazurek za podkoszenie.
  3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, msze św. o godz. 9.00 i 17.00.
  4. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W czwartek po mszy nabożeństwo; w piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; w sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 100;
    Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004