XII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kwiatami kościoła.
  2. W czwartek wypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała – Msza św. o godz. 17.00. Po mszy procesja eucharystyczna wokół kościoła. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy: I – Wierzbica Osiedle; II – Wierzbica wieś; III – Kol. Busówno; IV – Busówno; Tradycyjnie na zakończenie – poświęcenie wianuszków i uroczyste błogosławieństwo dzieci, serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.
  3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 16.30 Nabożeństwo Czerwcowe, msza św. o godz. 17.00;
  4. W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Stalicę Apostolską.
  5. Za tydzień odpust w Woli Korybutowej i w Kaniem.
  6. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.