XII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Stanisławie Dobosz; Teresie Matyszczuk; Gosi i Andżelice Winiarskiej; Danucie i Romanowi Okapińskim. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
  W sobotę 29 czerwca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 4. Rodzinę: Staińskich; Bala; Wronka; Misiura; Szwed; Bukszyńskich; Kawiak Samborskich; Wawruszak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 16.30.
 3. W sobotę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta o godz. 17.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 4. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostrę Marię Jadczak ze Zgromadzenia Sług Jezusa, założonego przez bł. Honorata Koźmińskiego siostry skrytki. Siostra od 7 lat pracuje wśród Polaków na Ukrainie. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do „puszek” na potrzeby tego polskiego Zgromadzenia, pracującego na Ukrainie.
 5. INFORMUJEMY:
  że na okres wakacji;
  w miesiącach lipiec i sierpień;
  zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.