XII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Stanisławie Dobosz; Teresie Matyszczuk; Gosi i Andżelice Winiarskiej; Danucie i Romanowi Okapińskim. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę 29 czerwca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 4. Rodzinę: Staińskich; Bala; Wronka; Misiura; Szwed; Bukszyńskich; Kawiak Samborskich; Wawruszak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 16.30.
  3. W sobotę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta o godz. 17.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostrę Marię Jadczak ze Zgromadzenia Sług Jezusa, założonego przez bł. Honorata Koźmińskiego siostry skrytki. Siostra od 7 lat pracuje wśród Polaków na Ukrainie. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do „puszek” na potrzeby tego polskiego Zgromadzenia, pracującego na Ukrainie.
  5. INFORMUJEMY:
    że na okres wakacji;
    w miesiącach lipiec i sierpień;
    zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689